FAQ

FAQ

Jaké jsou druhy školného?

 – Připravili jsme pro vás dvě možné varianty školného. První varianta STANDARD je určena pro ty, kteří chtějí využívat jen některé služby. Druhá varianta ALL INCLUSIVE je učena pro ty, kdo chtějí v maximální míře využívat všech výhod a možností, které Sportovní mateřská škola Človíček nabízí.

Co obsahuje varianta školného STANDARD?

– Varianta školného STANDARD zahrnuje učebnice a zapůjčení notebooku (tabletu) po dobu docházky do Sportovní ZŠ Človíček. Základní cena je 20 000,- na půl roku (5 měsíců). Ostatní poplatky – družina 2 000,- na půl roku (5 měsíců), oběd 36,-

Co obsahuje varianta školného ALL INCLUSIVE?

Varianta ALL INCLUSIVE zahrnuje školné, učebnice, cvičebnice a pracovní sešity, počáteční pomůcky, zapůjčení notebooku (tabletu) po dobu docházky do Sportovní ZŠ Človíček, obědy, družinu, všechny kroužky pořádané školou v době 7-17hod., kurzy plavání a lyžování, divadla, výlety (s vyjímkou dopravy a ubytování). O vaše dítě tak bude postaráno každý den od 7 do 17 hodin a zákazník již neplatí nic navíc. Cena školného je 37 000,- za půl roku (5 měsíců).

Jaké je vhodné oblečení na Tělesnou výchovu?

Tričko, tepláky, vhodná sportovní obuv a pití (nejlépe 0,75l a více). Za vhodnou sportovní obuv je považována jakákoliv sportovní bota, která má měkkou podrážku (poznáme tím, že bota jde zmáčknout). Nevhodné jsou jakékoliv boty s otevřenou špičkou, sandále nebo “jarmilky”.

Co když dítě nemůže cvičit v hodinách Tělesné výchovy?

Dítě přinese před hodinou TV omluvenku s důvodem, proč necvičí. Je ale přítomen a poslouchá výkladu a názorným ukázkám nových dovedností.